Nevíte si rady s výběrem uměleckých děl a předmětů do Vašeho bytu či kanceláře?

19.03.2016 14:35

Nyní Vám přináším speciální nabídku, jak si nejlépe vybrat umělecké dílo, které bude přesně pasovat do Vašeho interiéru. Vybrali jste si více děl z nabídky Galerie DES-ART nebo MONDESART, ale nemůžete se rozhodnout, které se k Vám bude nejlépe hodit? Našli jste autora, jehož technika a styl tvorby se Vám líbí, ale nenašli jste to pravé barevné provedení? 

Ozvěte se mi na mobilní číslo, nebo přes kontaktní formulář a domluvíme si schůzku, kdy přijedu přímo k Vám domů či do kanceláře s Vámi vybranými díly a vyzkoušíme nainstalovat díla na místa pro ně určená, abyste měli jasnou představu, zda do interiéru padnou či nikoli, nebo zda to chce jinou barvu, jiný rám apod. Detaily již doladíme na místě.

Může se také stát, že jste vybrali autora, ale nenašli jste "to pravé ořechové". To je proto, že na stránkách vidíte pouze výběr současné tvorby autorů. Ale děl k prodeji je samozřejmě více a i ta jsem schopna přivézt či o ně rozšířit nabídku v případě Vašeho zájmu. 

V umění není nic nemožné, a tak se nebojte investovat do umění a obohatit svůj interíér originály... Ráda Vám v tom pomůžu :)

Těším se na Vaše požadavky!